XYLEXPO 2024

Jste připraveni na zcela nový a strhující zážitek na příštím vydání Xylexpo?
Nechte se překvapit technologickými a digitálními inovacemi, které pro vás máme.

Na stánku Scm budete mít od 21. do 24. května možnost nejen objevit řešení, software a služby, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, ale také to udělat jedinečným a originálním způsobem s využitím nejmodernějších technologií. multimediální, pohlcující nástroje, které vás promítnou ještě dále do budoucnosti zpracování dřeva a obrábění jiných materiálů a proniknou do srdce neomezeného výrobního sortimentu SCM!

INTEGROVANÁ ŘEŠENÍ VYROBENÁ NA MÍRU

Díky SCM budou vaše zkušenosti v Xylexpo plně zaměřeny na vaše potřeby.

Vše, co je nové, bude prezentováno jako součást integrálních, kompletních automatizovaných procesů, věnovaných každé aplikační oblasti v sektoru sekundárního zpracování dřeva.

Pro každou z těchto oblastí objevíte nejmodernější integrovaná řešení pro stroje a provozy, která již úspěšně přijali vedoucí postavení na trhu v celé Evropě.

 

Dozvíte se, jak učinit vaše procesy udržitelnějšími a efektivnějšími i při výrobě jedné šarže a jak dosáhnout produktů na míru s jako vždy vynikající kvalitou a úrovní designu.

 

To není vše: na vlastní oči uvidíte konkrétní výsledek každého obrábění, zažijete na vlastní kůži, co to znamená vložit důvěru do nejpokročilejších technologií Scm pro celé výrobní procesy.

Digital Control Room – Skutečná řídící místnost v srdci našeho stánku

Už jste slyšeli o Control Room, ale ještě si nejste jisti jeho potenciálem?

Na stánku SCM bude prezentován plně funkční Digital Control Room (digitální dispečink), který bude spojovat neustálou podporu poskytovanou naším servisním týmem s využitím nejpokročilejších digitálních systémů.

Objevíte výhody připojení stroje k platformě IoT Maestro connect a nové proaktivní a prognostické asistenční a poradenské služby, které můžeme poskytnout, abychom našim klientům zaručili kontinuitu provozu.

Kromě toho bude SCM prezentovat vylepšený MES s ještě lepšími úrovněmi výkonu a takový, který je zcela škálovatelný na základě potřeb klienta. Mezi hlavní výhody patří snadná konfigurovatelnost rozhraní a možnost integrace s digitálním softwarem třetích stran a již poskytovanými službami.

Live demo – Živé pracovní ukázky

Kompletní program živě přenášených prezentací z různých technologických center SCM.

Obráběcí uzel s dělicí pilou tvořený: automatickým skladem flexstore elr, pro lepší logistiku polotovarů; jednolistá dělicí pila gabbiani g2 doplněná mimo jiné o automatické štítkování dílců; kloubový robot pro automatizaci operací řezání a vykládání, což snižuje potřebu lidského dohledu.

Tento pracovní uzel nabízí velkou flexibilitu při zpracování procesů u zdroje, protože umožňuje vyložení hotových dílců na palety na zemi, nebo na válce. Je zde také vertikální buffer za vykládacími válci, který efektivně optimalizuje pracovní postup a odděluje řezací uzel od dalších obráběcích procesů.

Dělicí pila a nesting s automatickým zásobníkem flexstore hp a robotem pro vykládání hotových kusů, malých kusů a vyřazených kusů. Dělicí pila Gabbiani p80 a obráběcí centrum morbidelli x200 nesting jsou integrovány do automatického skladu, který zajišťuje skladování, označování dílců a přímé nakládání obou strojů na pracovní stůl, aby byly chráněny i choulostivější povrchy. Současně může paprsková pila gabbiani p80 také provádět řezání balíků s vysokou úrovní produkce.

Flexibilní buňka morbidelli cx220 pro vrtání a nastřelování kolíků s robotem pro efektivnější vytváření každého druhu nábytkového prvku, a to i s kusy, které se od sebe velmi liší. Pracovní uzel vyrobí jeden panel za minutu, více než 400 panelů za směnu s plochou pouhých 50 m2. Může být použit pouze s robotem pro výrobu v kontinuálním cyklu, nebo může být částečně pod dohledem obsluhy.

Nová verze windorflex pro výrobu oken a dveří: automatický a vysoce technologický pracovní uzel, který má všechna řešení pro vytvoření kompletních oken a dveří, zaručující maximální přesnost, vysokou flexibilitu a vynikající kvalitu povrchové úpravy za všech okolností. Nová verze obsahuje dvě nakládací zařízení, která zvyšují výkon a produktivitu stroje a přední nakládací stůl, který snižuje podélné nároky na prostor.

Engineering – podrobné informace o integrovaných řešeních

Naši odborníci ilustrují automatizované, integrované a kompletní procesy, které již úspěšně používají přední zákazníci v Itálii a v celé Evropě. Řešení navržená tak, aby vyhovovala novým výrobním výzvám a určená pro každou oblast použití:

  • nábytek a kuchyně
  • okna a dveře
  • podlahy
  • konstrukce
  • povrchová úprava
  • námořní průmysl
  • karavany
  • truhlářské práce

Softwarová technologie – stanice a samostatné ukázky s našimi specialisty

Společné výhody nového softwaru prezentovaného na Xylexpo 2024 zahrnují snížené výdajů a menší plýtvání materiálem spojené s vyšší efektivitou.


Maestro lab – obráběcí centra a vrtací stroje: CAD/CAM programování pro kancelář i stroj. Díky inteligentním a technologicky vyspělým programovacím funkcím a více než 150 předintegrovaným aplikacím, je intuitivní a dynamický, snadno přemění myšlenku na hotový produkt. Takže z kanceláře do továrny bleskově prostřednictvím příjemného a rychlého uživatelského zážitku.


Maestro active beam&wall – obráběcí centra pro dřevěné konstrukce: software HMI pro jednoduché, rychlé a všestranné ovládání, doplněný novými funkcemi 3D vizualizace a pokročilou správou, stejně jako zcela novým grafickým rozhraním a v souladu s nejmodernějším trendy v oblasti softwaru.

Maestro optiwise – nový optimalizátor řezání pro dělicí pily gabbiani: vyvinutý pro programování výroby v kanceláři, software umožňuje automatické generování nářezových plánů identifikujících nejlepší řešení z hlediska zmetků, času a nákladů na základě parametrů vybraných uživatelem.


Maestro stackwise: nejmodernější řešení navržené pro zvýšení efektivity a produktivity. Systém využívá nejmodernější algoritmy k analýze a optimalizaci stohování kusů během procesu řezání na míru a zajišťuje, že jsou strategicky umístěny pro dosažení maximální účinnosti, snížení zmetků na minimum a maximalizace návratnosti.


Maestro edgestore manager – olepovačky hran: pro centralizovanou správu hran ve výrobě, která umožňuje jejich spotřebu mít neustále pod kontrolou a přesně určit jejich umístění ve skladu, stejně jako sdílení informací se softwarem a systémy řízení společnosti.

Materiály a technologie prezentované interaktivními a multimediálními systémy

Počínaje vystavenými vzorky hotových výrobků objevíte nejvhodnější technologie pro jejich získání zcela inovativním způsobem, s maximální účinností a kvalitou obrábění.


Navštivte sekci „Press“ a zjistěte více podrobností o technologických novinkách.

Případové studie a rozhovory

Rozhovory a povídání u kávy se zákazníky a názorovými lídry v druhotném dřevozpracujícím průmyslu.

Program je ve fázi definice: zůstaňte dobře naladěni.