UZAVŘENÝ

KRUH

NAŠE SKUPINA

Za padesát let činnosti, skupina Comec Group vyvinula výrobní systém organizovaný do vysoce specializovaných divizí ve výrobě dřevoobráběcích strojů. Technologicky špičkové společnosti se specializovaými týmy pracují v úzké synergii se zákazníkem tak, aby vyvíjely řešení schopná provádět všechny kroky výrobního procesu. 

Dokonalost v komponentách, procesech, produktech a službách. 

Excelence made in Comec.

VIZE

Synergie mezi lidmy a technologií je virtuosní kruh.

Pro Comec Group inovace znamená kultivaci profesionality jejích spolupracovníků, využití příležitostí technologického vývoje k reakci na specifické výrobní potřeby v oblasti zpracování dřeva. Vytváření inteligentních, pokročilých, na míru šitých, vysoce výkonných řešení se špičkovým designem.

100% Vyrobeno v Itálii.

Od roku 1970 je Comec Group všeobecně uznávána jako referenční bod a synonymum neustálých inovací pro konstrukci a dodávky speciálních strojů pro celý dřevoobráběcí proces.

INTEGROVANÉ PROCESY

Schopnost interpretovat potřeby zákazníků, vynalézavost, nadání pro inovace a osvědčené know-how zaručují Comec Group 100% vlastní výrobu. Od návrhu po montáž, přes výrobu a montáž, každý krok je výsledkem přísné logiky řešení problémů a totální synergické spolupráce mezi odděleními a společnostmi skupiny. Výrazným prvkem nabídky Comec Group je přesná studie a analýza výrobních potřeb zákazníka, zásadní pro návrh, prováděná s nejmodernějším softwarem a sofistikovanými 3D simulačními systémy. Vývoj strojů pokračuje výrobou všech mechanických komponent, instalací elektrických systémů a implementací softwaru a automatizace výhradně společnostmi skupiny. 

HISTORIE

Historie skupiny Comec Group začíná v roce 1970 v San Giovanni al Natisone v severovýchodní Itálii, v oblasti všeobecně uznávané jako centrum výroby židlí. Odvětví, na které se společnost obrací nabídkou mechanické pomoci a dodávek dřevoobráběcích strojů.

Brzy se činnost, zpočátku soustředěná na místní území, rozvinula v zahraničí díky přijetí obchodní politiky orientované na získávání nových tržních podílů a vývoj ad hoc řešení pro různé požadavky zákazníků, což je možné díky silnému sklonu společnosti k inovacím aplikovaných na procesy a produkty.
Právě z touhy rozšiřovat své podnikání s ohledem na neustálé zlepšování se v roce 2008 zrodila DLM, vysoce specializovaná divize na výrobu všech mechanických součástí strojů skupiny.

Rok co rok pokračuje Comec Group ve svém růstu akvizicí některých místních společností, rozšiřováním jejich schopností a uchováváním jejich know-how, autentického dědictví společnosti; mezi ně patří Camam, historická friulská společnost specializující se na návrh a konstrukci strojů na výrobu židlí, specifických strojů pro zpracování dřeva a speciálních strojů na frézování, broušení, řezání, dlabání a montáž, která se ke skupině připojila v roce 2012.

Dnes Comec Group zaměstnává přes 100 spolupracovníků.

ŘEŠENÍ PRO

ZPRACOVÁNÍ

DŘEVA

Comec vyvinul výrobní systém organizovaný do vysoce specializovaných divizí na výrobu dřevoobráběcích strojů a systémů schopných provádět všechny kroky výrobního procesu.

CAMAM navrhuje a vyrábí především stroje na výrobu židlí, ale také specifické stroje pro dřevovýrobu a speciální stroje na frézování, broušení, upichování, dlabání a montáž.

VÝROBA

DŘEVOOBRÁBĚCÍCH

STROJŮ

ŘEŠENÍ PRO

ZPRACOVÁNÍ

DŘEVA

DLM se podílí na výrobě všech mechanických částí strojů skupiny COMEC. Skutečnost, která reaguje na podmínky průmyslu 4.0, kde je vyžadováno extrémě přesných prvků.

SKUPINA COMEC – 50 LET

Padesát let inteligentních a inovativních řešení, ale především vášně a týmové práce.
Historie Comec Group vychází ze synergického vztahu mezi lidskými a technologickými složkami, které spolupracují od roku 1970, aby reagovaly na potřeby zákazníků řešeními na míru pro každou konkrétní potřebu.
Za padesát let se Comec Group rozhodla rozšířit svou výrobu o nové oddělení o velikosti přes 2000 metrů čtverečních, což si vyžádalo zařazení nových profesionálních postav.
Další krok k dokonalosti v dřevozpracujícím sektoru, dosažený opět díky technologickému vývoji, ale především díky know-how sdílenému a pěstovanému všemi spolupracovníky skupiny.

GALERIE

ŽÁDOST O DALŠÍ INFORMACE

Kontaktujte nás pro jakékoliv další informace nabízených produktů a služeb.

tel.: +420 323 603 256

e-mail: stm@stm.cz